ممکن محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن

ممکن: محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سیاست ما استفاده از بازیکنان بومی است/ سقف قراردادهای ما زیر ۴۰۰ میلیون تومان است ، نظرمحمدی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت که سیاست باشگاهش استفاده زیاد از بازیکنان بومی است. 

سیاست ما استفاده از بازیکنان بومی است/ سقف قراردادهای ما زیر ۴۰۰ میلیون تومان است ، نظرمحمدی

نظرمحمدی: سیاست ما استفاده از بازیکنان بومی است/ سقف قراردادهای ما زیر ۴۰۰ میلیون تومان است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت که سیاست باشگاهش استفاده زیاد از بازیکنان بومی هست.

به گزارش ایسنا، در هفته نخست فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال، فردا (پنج شنبه) نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و سپیدرود رشت در پایتخت کشور عزیزمان ایران به مصاف هم می روند. علی نظرمحمدی در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: سپیدرود بعد از سال ها در لیگ برتر حضور پیدا کرده هست. همه می دانند که این تیم چه مشکلاتی داشته هست. تمام سیاست گذاری کلوب این است که از بازیکنان بومی استفاده کنیم تا بتوانیم نماینده شایسته ای جهت شمال کشور باشیم.

سیاست ما استفاده از بازیکنان بومی است/ سقف قراردادهای ما زیر ۴۰۰ میلیون تومان است ، نظرمحمدی

نظرمحمدی در ادامه اضافه کرد: تیم نفت قهرمان جام حذفی فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده هست. آن ها هم پرسشها زیادی در چند روز اخیر داشته اند ولی گزینش حمید درخشان به عنوان سرمربی نشان می دهد آن ها از مربی باتجربه ای در راس کادر فنی خود استفاده می کنند. نفت حریف خطرناک و ناشناخته ای جهت ما خواهد بود. به همین خاطر به هیچ عنوان گول شرایط این روزهای نفت را نمی خوریم و با تمام قدرت در بازی فردا بازی می کنیم تا سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. ان شاءالله فردا هم یک بازی باکیفیت ارائه می دهیم.

او تصریح کرد: تیم سپیدرود به عنوان یک کلوب شخصی در ۵۰ سال اخیر از هیچ نهاد دولتی کمک نگرفته هست. تیم های شخصی هم به خاطر این که از آن ها حمایت نمی شود با پرسشها مالی مواجهند. تیم ما با وجود همه پرسشها در ۵۰ سال اخیر نامش عوض کردن نکرده و طی سه سال اخیر با یک برنامه ریزی درست به سطح اول فوتبال کشور عزیزمان ایران آمد. پرسشها مالی می تواند در طول فصل کار ما را سخت کند ولی تلاش می کنیم که بر این پرسشها چیره شویم. نشانه ما این است که امسال که جهت نخستین بار به لیگ برتر آمده ایم تیم در لیگ بماند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت که سیاست باشگاهش استفاده زیاد از بازیکنان بومی است. 

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت راجع به قراردادهای بازیکنانش هم گفت: سقف قراردادهای ما زیر ۴۰۰ میلیون تومان بوده هست. میعاد یزدانی که از استقلال آمد، سال های قبل در سپیدرود بازی می کرد و بعد از این مدت که به عضویت استقلال درآمد امسال دوباره به کلوب خودش برگشت.

در ادامه این نشست خبری یکی از خبرنگاران راجع به اوضاع میزبانی سپیدرود رشت پرسش پرسید که مدیر رسانه یی این کلوب پاسخ داد: هم ورزشگاه سردار جنگل رشت و هم ورزشگاه عضدی، در حال آماده سازی هستند. شرکت لیگ هم به ما اجازه داده است اگر در چند بازی اول ورزشگاه سردار جنگل آماده نشده باشد بتوانیم از ورزشگاه عضدی استفاده کنیم ولی از هفته ششم به بعد در ورزشگاه سردار جنگل میزبان حریفان خواهیم بود.

نظرمحمدی هم چنین اضافه کرد: با وجود این که تیم کم تجربه ای در لیگ برتر هستیم تلاش کردیم از همان اوایل پیش فصل کار آماده سازی تیم مان را شروع کنیم. در چند روز اخیر با ۶ بازی تدارکاتی تیم مان را مهیای حضور در لیگ کردیم. فکر می کنم ۴ هفته هم نیاز داریم تا تیم ما آماده تر شود. سپیدرود از هفته پنجم به عالی ترین کیفیت ممکن خواهد رسید.

سیاست ما استفاده از بازیکنان بومی است/ سقف قراردادهای ما زیر ۴۰۰ میلیون تومان است ، نظرمحمدی

به گزارش ایسنا، حمید درخشان، سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد و خورشیدی، دستیار خود را به کنفرانس خبری فرستاد.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | استفاده | ورزشگاه | لیگ برتر فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs