ممکن محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن

ممکن: محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اظهارنظرها راجع به پرسپولیس دور از واقعیت است/ تیم ملی با پرواز چارتر به روسیه می‌رود ، تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بعضی اظهارنظرها راجع به کلوب پرسپولیس به دور از واقعیت‌های موجود است که این کلوب با آن روبه‌رو است. 

اظهارنظرها راجع به پرسپولیس دور از واقعیت است/ تیم ملی با پرواز چارتر به روسیه می‌رود ، تاج

تاج: اظهارنظرها راجع به پرسپولیس دور از واقعیت است/ تیم ملی با پرواز چارتر به روسیه می رود

عبارات مهم : روسیه

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بعضی اظهارنظرها راجع به کلوب پرسپولیس به دور از واقعیت های موجود است که این کلوب با آن روبه رو هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج راجع به برگزاری بازی دوستانه تیم ملی برابر توگو عنوان کرد: خوشبختانه طبق برنامه ربزی صورت گرفته، تیم ملی برنامه های خود را پیش می برد. ملی پوشان به زودی آماده برگزاری دوستانه برابر توگو در پایتخت کشور عزیزمان ایران می شوند و بعد از آن هم تلاش بر این است که کاروان تیم ملی جهت دیدار برابر تیم ملی روسیه با پرواز چارتر راهی این کشور شود.

اظهارنظرها راجع به پرسپولیس دور از واقعیت است/ تیم ملی با پرواز چارتر به روسیه می‌رود ، تاج

وی ادامه داد: دیدار با توگو در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مسابقه با روسیه در آن کشور، دو دیدار بسیار خوب تدارکاتی جهت تیم ملی در راه آماده سازی جهت جام جهانی هست. توگو به طور حتم یکی از عالی ترین تیم هایی بود که در این مقطع زمانی می شد با این تیم دیدار کرد و در مجموع وقت مناسبی جهت تیم ملی محسوب می شود. جمعی از بازیکنان این تیم در اروپا بازی می کنند و در نهایت برگزاری مسابقه با تیم ملی توگو در تهران، شرایط مناسبی را رقم زد.

رییس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت های خود، راجع به اوضاع کلوب پرسپولیس در نقل و انتقالات عنوان کرد: قبل از هر چیز باید بگویم که بعضی اظهارنظرها راجع به کلوب پرسپولیس به دور از واقعیت های موجود است که این کلوب با آن روبه رو هست. ضمن این که همه بر این واقف هستند که این اتفاق و اتفاقات مشابه جهت فوتبال کشور، تلخ و ناراحت کننده است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بعضی اظهارنظرها راجع به کلوب پرسپولیس به دور از واقعیت‌های موجود است که این کلوب با آن روبه‌رو است. 

وی ادامه داد: پرسپولیس امروز در بازی برابر الهلال می تواند از احمد نوراللهی استفاده کند. ضمن این که این کلوب تا پنجره بعدی نقل و انتقالات که تا ۱۵ دسامبر است هم می تواند بازیکن آزاد جذب کند.

تاج خاطرنشان کرد: علاوه بر این کلوب پرسپولیس می تواند فرآیند پیگیری حقوقی خود را نسبت به این رای از طریق CAS، دادگاه بین المللی ورزش پیش ببرد. از نظر من کلوب پرسپولیس باید در این زمینه واکاوی دقیق و مفصلی کند که اتفاق رخ داده چگونه پیش آمد و مهم تر از آن چگونه از اتفاقات تلخ مشابه می شود پیشگیری کرد.

واژه های کلیدی: روسیه | پرواز | فوتبال | برگزاری | پرسپولیس | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs