ممکن محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن

ممکن: محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اجازه‌ندهيد رقيبان شما را از بزرگراه اعتدال خارج‌كنند , نامه‌سرگشاده الياس حضرتي به حسن روحاني

الياس حضرتي نماينده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس روز گذشته در نامه اي به حسن روحاني كانديداي انتخابات رياست جمهوري دوازدهم به او نكاتي را در ارتباط ب

اجازه‌ندهيد رقيبان شما را از بزرگراه اعتدال خارج‌كنند , نامه‌سرگشاده الياس حضرتي به حسن روحاني

نامه سرگشاده الياس حضرتي به حسن روحاني؛اجازه ندهيد رقيبان شما را از بزرگراه اعتدال خارج كنند

عبارات مهم : بزرگراه

الياس حضرتي نماينده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس روز گذشته در نامه اي به حسن روحاني كانديداي انتخابات رياست جمهوري دوازدهم به او نكاتي را در ارتباط با بیانات اخيرش متذكر شده است و خطاب به او گفت: «اجازه ندهيد شور انتخاباتي و تلاش براي جلب آراي مردم و عصبانيت ناشي از حملات جوانمردانه رقيبان به دولت، شما را از بزرگراه اعتدال و عقلانيت خارج كند».

اجازه‌ندهيد رقيبان شما را از بزرگراه اعتدال خارج‌كنند , نامه‌سرگشاده الياس حضرتي به حسن روحاني

حضرتي در اين نامه با تاكيد دوباره اش بر حمايت همه جانبه از حسن روحاني در انتخابات رياست جمهوري پيش رو گفته است كه مردم درك مي كنند كه شما تازه از آواربرداري مناسب خرابي هاي دولت قبل فارغ شده است ايد و قطار دولت را در ريل مناسب آن قرار داده ايد و بايد به شما وقت داد تا برنامه هاي درست خود براي سازندگي كشور را اجرا كنيد.» متن اين نامه به شرح زير است:

شما بنده را مي شناسيد و به انگيزه خيرخواهانه و دلسوزانه بنده واقفيد. سوابق اصلاح طلبي مرا هم مي دانيد و تلاش بنده براي استمرار رياست جمهوري خودتان را هم شاهديد. بنابراين سخن صريح مرا حمل بر چيزي غير از امر به معروف و نهي از منكر و «نصيحت به ائمه مسلمين» نخواهيد كرد. با همين پشتوانه، صريح و روشن با شما سخن مي گويم و برخي از مواضع اخيرتان را نقد مي كنم.

الياس حضرتي نماينده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس روز گذشته در نامه اي به حسن روحاني كانديداي انتخابات رياست جمهوري دوازدهم به او نكاتي را در ارتباط ب

جناب روحاني گرامي!

فضاي مسابقه انتخاباتي چنين اقتضا دارد كه نامزدهاي رياست جمهوري وضعيت موجود را نقد كنند و مديران حاكم را ناتوان و توانايي خود در اداره كشور را بيش از حد جلوه دهند و با طرح وعده هايي منطبق با مطالبات مردم، راي آنان را به سوي خود هدايت كنند. اين شيوه را در تبليغات نامزدهاي رقيب شما مشاهده مي كنيم و جاي تعجب ندارد كه آنان از بزرگراه اعتدال و انصاف و عقلانيت خارج شوند و ناجوانمردانه به دستاوردهاي دولت شما بتازند و زحمات شما را ناديده بگيرند. متاسفانه امروز در عرصه مسابقه انتخاباتي بسياري از طالبان قدرت به هيچ امر اخلاقي پايبند نيستند و در عمل نشان داده اند «هدف وسيله را توجيه مي كند». آنان تنها براي كسب قدرت تلاش مي كنند و چه باك اگر تمامي ارزش هاي انقلابي، اخلاقي و ديني را در پاي «تنديس قدرت» قرباني كنند. از آنان انتظار نداريم كه بر پاي اعتدال بايستند و زبان به راستي باز كنند و اخلاق را در جايگاهي فراتر از قدرت بنشانند ولی از شما كه مروج اعتدال و عقلانيت و خويشتنداري و مدارا هستيد انتظار بيشتري مي رود.

شما در سخنان اخيرتان «تند» رفتيد آن هم نه تنها در نقد عملكرد نامزدهاي رقيب و جريان سياسي حامي آنان بلكه در مواردي كليت عملكرد انقلاب اسلامي را هم مورد نقد قرار داده ايد. وقتي از «كساني كه در طول ٣٨ سال فقط اعدام و زندان بلد بودند» سخن مي گوييد، عملكرد كل نظام در معرض اتهام قرار مي گيرد ولو آنكه نشانه شما القاي چنين امري نبوده باشد. وقتي مي فرماييد جريان رقيب شما «مي خواهد ناامني را به كشور بازگرداند و آرامش منطقه را برهم بزند»، دشمن های سوءاستفاده مي كنند و ادعاهاي نارواي خود را عليه جمهوري اسلامي تكرار خواهند كرد كه ايران عامل ناامني منطقه است.

اجازه‌ندهيد رقيبان شما را از بزرگراه اعتدال خارج‌كنند , نامه‌سرگشاده الياس حضرتي به حسن روحاني

با شما موافقم كه بسياري از رقباي شما طرفدار ممنوعيت و محدوديت هستند و آزادي را آنگونه كه در ارزش اين آرزوی بزرگ انقلاب هست، پاس نمي دارند ولی شايسته نيست كه شما آنان را كساني توصيف كنيد كه «زبان ها را بريدند و دهان ها را دوختند!» شايد شما براي استفاده از اين تعابير استدلال داشته باشيد و بنده هم حكم جزم نمي دهم كه منظورتان چه بوده است ولی حق بدهيد كه بگويم برداشت عمومي از اين سخنان شما «تندروي» بوده هست. مناسب است حضرتعالي اين مواضع و سخنان را كه در فضاي پراحساس و پرالتهاب گردهمايي هاي انتخاباتي بيان شده است هست، براق تر و راجع به آن توضيحاتي روشنگر ارايه كنيد.

جناب روحاني بزرگوار!

زبان گلايه و نقد بنده از شما به اين دليل باز است كه شما را شايسته ترين فرد براي تصدي رياست جمهوري در اين شرايط مي دانم، بنابراين انتظار امثال من از شما بيشتر هست. شما را كسي مي دانيم كه در طول سال ها همراهي و آموختن از حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني، اكنون بايد ثمر بدهيد و كشور را به سوي اداره عقلاني و مدبرانه هدايت كنيد. به همين دليل از شما انتظار داريم كهسلوك آن «نماد عقلانيت و اعتدال در تاريخ جمهوري اسلامي» را در پيش بگيريد و اجازه ندهيد شور انتخاباتي و تلاش براي جلب آراي مردم و عصبانيت ناشي از حملات ناجوانمردانه رقيبان به دولت، شما را از بزرگراه اعتدال و عقلانيت خارج كند و تعابيري بر زبان شما جاري شود كه شايسته شما نيست.

الياس حضرتي نماينده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس روز گذشته در نامه اي به حسن روحاني كانديداي انتخابات رياست جمهوري دوازدهم به او نكاتي را در ارتباط ب

جناب روحاني عزيز!

بار ديگر حمايت خودم را از شما در انتخابات رياست جمهوري اعلام كرده و از مردم بزرگوار هم مي خواهم كه با آگاهي و آشنایی در انتخابات شركت كنند و خدمتگزاري دولت شما را استمرار ببخشند. يقين دارم كه آنان در همين مدت دريافتند كه دولت تدبير و اميد كشور را با چه وضعيت ناگواري تحويل گرفت و در حالي كه امكانات دولت قبل را هم نداشت، چه کارها بزرگي را به ثمر نشاند. آنان درك مي كنند كه شما تازه از آواربرداري خرابي هاي دولت قبل فارغ شده است ايد و قطار دولت را در ريل مناسب آن قرار داده ايد و بايد به شما وقت داد تا برنامه هاي درست خود براي سازندگي كشور را اجرا كنيد.

اجازه‌ندهيد رقيبان شما را از بزرگراه اعتدال خارج‌كنند , نامه‌سرگشاده الياس حضرتي به حسن روحاني

مردم در شعارها و سخنان رقباي شما بوي صداقت را استشمام نمي كنند و وعده هاي بزرگ ناشدني آنان را شعارهاي فريبنده اي بيش نمي دانند. در اين شرايط شما هم صريح و روشن در نقد رقباي خود سخن بگوييد و از عملكرد دولت دفاع عقلاني كنيد ولی اين را هم بدانيد كه برنده نهايي اين مسابقه كسي است كه اخلاق را مبناي عمل و سخن خود قرار مي دهد و مردم را تسليم صداقت و كارنامه موفق خود مي كند. اميدوارم تقدير الهي با تدبير مردم سازگار افتد و وقت ادامه خدمت به دولت شما داده شود و حضور گسترده مردم مانع از بازگشت كشور به عقب شود. موفق باشيد.

اخبار سیاسی – اعتماد

واژه های کلیدی: بزرگراه | انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs