ممکن محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن

ممکن: محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری زورگیر موبایل‌ها در ۱۳ آبان

سرهنگ چنگیز ایدون در گفت وگو با ایسنا، گفت: هفته گذشته چهار نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام کردند که فردی به زور گوشی گوشی آنان را به دزدی برده و از

دستگیری زورگیر گوشی تلفن همراه ها در ۱۳ آبان

عبارات مهم : همراه

رییس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان، از دستگیری سارق گوشی تلفن همراه قاپ، در مخفیگاهش خبر داد.

سرهنگ چنگیز ایدون در گفت وگو با ایسنا، گفت: هفته گذشته چهار نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام کردند که فردی به زور گوشی گوشی آنان را به دزدی برده و از آنجا که هر چهار مالباخته، مشخصات یک نفر را بیان کردند، سریعاً تیمی از عوامل کلانتری به سطح حوزه استحفاظی اعزام و جهت دستگیری سارق طرح مهار و کنترل را اجرایی کردند.

وی افزود: ماموران بعد از تکمیل تحقیقات اولیه، مخفیگاه متهم را شناسایی و بعد از هماهنگی با مقام قضایی، در یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

دستگیری زورگیر موبایل‌ها در ۱۳ آبان

رییس کلانتری ۱۶۸سیزده آبان تصریح کرد: مأموران با مجوز قضایی اقدام به بازرسی از مخفیگاه متهم کرده و در بازرسی از آن چندین دستگاه انواع گوشی گوشی تلفن همراه و یکسری مدارک هویتی مربوط به دیگر افراد را کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به انتقال متهم به کلانتری و انجام بازجویی از وی، گفت: متهم که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به دزدی تلفن همراه شهروندان به شیوه زورگیری اعتراف کرد.

سرهنگ چنگیز ایدون در گفت وگو با ایسنا، گفت: هفته گذشته چهار نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام کردند که فردی به زور گوشی گوشی آنان را به دزدی برده و از

رییس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان با بیان اینکه جهت متهم پرونده ای تشکیل شد، ادامه داد: این فرد جهت ادامه تحقیقات و کشف دیگر جرائم احتمالی به کارآگاهان اداره نهم پلیس آگاهی پایتخت معرفی شد.

وی با بیان اینکه شهروندان علاوه بر فشار روانی که بابت دزدی گوشی همراه مجبور می شوند؛ نگرانی بیشتری نسبت به فاش شدن اطلاعات و فایل ضبط شده است در گوشی گوشی خود دارند، گفت: بر این اساس به شهروندان توصیه می کنم که اطلاعات گوشی همراه خود را هر چند روز یک بار خالی و در جای دیگری نگهداری کنند.

دستگیری زورگیر موبایل‌ها در ۱۳ آبان

واژه های کلیدی: همراه | تحقیقات | دستگیری | اطلاعات | گوشی همراه | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs