ممکن محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن

ممکن: محققان مطالعه نوشابه گازدار مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ۲.۵ میلیون سکه پیش فروش از فردا تحویل می‌شود

با سررسید شدن سکه‌های پیش فروش شش ماهه از فردا، تحویل این سکه‌ها به صاحبان آن‌ها همزمان با ۱۷ مرداد شروع خواهد شد. 

۲.۵ میلیون سکه پیش فروش از فردا تحویل می‌شود

۲.۵ میلیون سکه پیش فروش از فردا تحویل می شود

عبارات مهم : بازار

با سررسید شدن سکه های پیش فروش شش ماهه از فردا، تحویل این سکه ها به صاحبان آن ها همزمان با ۱۷ مرداد شروع خواهد شد.

به گزارش ایسنا، طرح پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن ماه سال گذشته تا اواسط اردیبهشت ماه امسال در دستور کار بانک مرکزی قرار داده شد تا بتواند با جذب نقدینگی تا حدی نوسان بازار ارز را کنترل و از سوی دیگر بر تعدیل قیمت ها در بازار سکه اثرگذار باشد؛ طی این طرح حدود هفت میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه سکه پیش فروش شد.

سکه های پیش فروش در هفت سررسید یک ماهه با قیمت یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، سه ماهه یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، شش ماهه یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان، 9 ماهه یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان، یک ساله یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ۱۸ ماهه یک میلیون و ۲۴۵ هزار تومان و ۲۴ ماهه یک میلیون و ۱۱۶ هزار تومان فروخته شده است بود. سکه های پیش فروش یک ماهه و سه ماهه در مدت اخیر سررسید و در مرحله تحویل قرار داده شد و از فردا (چهارشنبه) سکه های شش ماهه نیز آماده تحویل در شعب بانک ملی که عضویت در آن ها انجام شده، خواهد بود.

۲.۵ میلیون سکه پیش فروش از فردا تحویل می‌شود

سکه های پیش فروش شش ماهه حدود دو میلیون و ۵۸۰ هزار قطعه است که تا اواسط آبان ماه کار تحویل آن ها تمام خواهد شد. این در حالی است که تاکنون ۷۹۰ هزار قطعه سکه در سررسید یک ماهه و ۸۲۰ هزار قطعه سکه در سررسید سه ماهه به خریداران تحویل داده شده است و طبق آماری که اخیرا بانک مرکزی اعلام کرد، فقط حدود پنج درصد از خریداران جهت دریافت سکه های خود به بانک مراجعه نکرده اند.

در حال حاضر در بازار سکه قیمت بین سه میلیون و ۲۰۰ تا سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جهت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی است که در روزهای گذشته در روندی کاهشی قرار دارد، این در حالی است که طی هفته های اخیر با شدت گرفتن نوسان در بازار و هم چنین زیاد کردن قیمت دلار سکه تا مرز چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هم پیش رفت. با این حال در روزهای اخیر و همزمان با اجرایی شدن بسته تازه ارزی که با خود کم کردن قیمت دلار را در بازار تا حدود ۹۵۰۰ تومان به همراه داشته، قیمت سکه نیز کاهشی شده است است.

با سررسید شدن سکه‌های پیش فروش شش ماهه از فردا، تحویل این سکه‌ها به صاحبان آن‌ها همزمان با ۱۷ مرداد شروع خواهد شد. 

با روال فعلی قیمت ها دارندگان سکه های شش ماهه با قیمت یک میلیون و 400 هزار تومان، حداقل تا دو برابر و حدود یک میلیون و 500 هزار تومان سود می برند. این در حالی است که در طرح پیش فروش در مرحله اول قیمت سر رسید شش ماهه یک میلیون و 400 هزار تومان بوده است.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | نوسان | میلیون | سررسید | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs